Nadszedł czas najwyższy czas.

XLIV Nocny Marsz na Orientację Darżlub 2019

Odbędzie się www...

Osiecznej!

Miejsca na Bazę Imprezy użyczyła szkoła –

Zespół Szkół Publicznych w Osiecznej,

przy ul. Mickiewicza 1,

83-242 Osieczna.

Drodzy Uczestnicy, poniżej na planie oznaczone są: Wejście do szkoły, Parking dla Uczestników, Brama wjazdowa na parking oraz Furtka, przez którą będzie można wejść po zaparkowaniu auta poza terenem szkoły.

Ilość miejsc na parkingu przy szkole jest niestety ograniczona. Po zapełnieniu się, parking zostanie oznakowany jako zamknięty. Prosimy pozostałych Uczestników o parkowanie wzdłuż ulic zgodnie z zasadami Kodeksu Ruchu Drogowego. Parkingi publiczne znajdują się także przy Urzędzie Gminy oraz przy Kościele Rzymskokatolickim pw. Nepokalanego Poczęcia.

Znajduje się tam również Straż Pożarna – prosimy nie zastawiać bram, wyjazdu, placu manewrowego przed remizą oraz drogi wyjazdowej Strażakom!

Poniżej znajduje się plan gdzie i jak można będzie zaparkować przy Urzędzie Gminy oraz przy Kościele.

Transport Organizatora dla zapisanych uczestników.

Uczestników, którzy zapisali się na transport organizatora zapraszamy, aby przyjechali na stację PKP w Czarnej Wodzie. Stamtąd o 16:30 odjedzie bus zawożący do Bazy. W tym celu należy skorzystać z połączenia kolejowego:

REGIO z Trójmiasta (kurs: Gdyna Chylona-Bydgoszcz) – przesiadka w Tczewie – REGIO do Chojnic. Poniżej dokładniej rozpisane:

REGIO Gdynia Chylonia 14:22 ODJAZDY

  • Gdynia Główna 14:32
  • Sopot 14:41
  • Gdańsk Główny 14:59
  • Tczew 15:24

REGIO Tczew 15:29 - ODJAZD; 16: 24 - PRZYJAZD Czarna Woda

5 minut na przesiadkę w Tczewie; w wypadku, gdyby pociąg miał opóźnienie – prosimy zgłosić to konduktorowi, że macie Państwo przesiadkę w Tczewie.