Nadejszła wiekopomna chwiła i czas na ujawnienie bazy imprezy. A więc (nie zaczyna się zdania od "a więc") bazą XLV edycji Nocnych Marszy na Orientację "Manewry SKPT" jest Wierzchucino w gminie Krokowa w powiecie Puckim. Bardziej doświadczeni InOwi traperzy pamiętają zapewne nawigację przy siarczystym mrozie i głębokim śniegu z edycji Darżluba, która odbyła się w tej miejscowości w roku 2010. Łażenie po wydmach, wsłuchiwanie się w szum morza przy świetle księżyca dostarczyło uczestnikom niezapominanych przeżyć.

Ściślej mówiąc baza będzie usytuowana w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej 22. Koordynaty 54,785258, 17,993986

Godzina "0" dla wszystkich tras: 18:45, zamknięcie mety - 7:45. Na ognisku dla tras: Z, Prz, TK i MT będzie udostępniona kuchnia z bieżącą wodą i dostępem do palników gazowych, jak również toalety i prysznice (z tych zapewne nikt nie będzie chciał skorzystać, kto nie lubi stanu całkowitego umorusania błotem?). Na ognisku dla pozostałych tras będą dostępne toalety i bieżąca woda, jak również oświetlone wiaty. Poza tym dostęp do wrzątku i ciepłej herbaty na ognisku zapewni Wam tradycyjnie nasz partner cateringowy Yellow. 

Transport organizatora: z powodu bardzo małej liczby osób zgłoszonych na transport do bazy, jak również z uwagi na fakt, że w soboty transport publiczny do Wierzchucina jest dostępny, zrezygnowaliśmy z transportu organizatora do bazy. Wszyscy uczestnicy, którzy opłacili dojazd do bazy dostaną zwrot tych kosztów w bazie w sekretariacie. 

Do Wierzchucina można w sobotę dojechać PKS z dworca PKS Wejherowo autobusem linii 692 bądź autobusem linii 660 z Pucka 

https://www.pksgdynia.pl/PL/rozklad_jazdy2.html

Organizator, zgodnie z zapisami komunikatu startowego, zapewni natomiast transport z bazy do Wejherowa po zakończeniu zawodów. Bus zostanie podstawiony o godzinie 9:00 w niedzielę pod szkołę.

Zakończenie zawodów przewidziano na godzinę 8:15 w niedzielę. Do zobaczenia w bazie!