Opublikowaliśmy wyniki ostateczne, oraz mapy wzorcowe.

Opublikowaliśmy mapy tras oraz ogólną wzorcówkę, są dostępne tutaj. Tym razem mapy tras są w dwóch wersjach: zwykłej (format png) oraz z georeferencją (format geotiff). Mapy w formacie geotiff można otworzyć w dedykowanym oprogramowaniu typu GIS (ang. Geographic Information System) wraz z śladem (zazwyczaj w formacie GPX). Wkrótce dodamy wzorcówki poszczególnych tras.

Szczegóły techniczne:

  • pliki geotiff są w układzie współrzędnych Poland CS92 (EPSG:2180) używanym przez CODGiK,
  • do otwierania plików geotiff i śladów polecamy program Quantum GIS.

Zamieściliśmy relacje podesłane przez uczestników:

Relacje z XLV Manewrów SKPT

Po imprezie znaleźliśmy następujące rzeczy, które nie mają potwierdzonego właściciela:

  • dwie pary butów,
  • zegarek na rękę,
  • stuptuty (ochraniacze na nogi),
  • komin,
  • rękawiczka

Osoby do których zguby należą prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokładne opisanie zgubionego przedmiotu. Po potwierdzeniu zguby umówmy się na jej odbiór.

Szanowni uczestnicy Manewrów,

Reklamacje będziemy przyjmować do 24 marca. Prosimy je wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Publikujemy wyniki z bazy.

Godzina "0" dla wszystkich tras - 18:45.

Nadejszła wiekopomna chwiła i czas na ujawnienie bazy imprezy. A więc (nie zaczyna się zdania od "a więc") bazą XLV edycji Nocnych Marszy na Orientację "Manewry SKPT" jest Wierzchucino w gminie Krokowa w powiecie Puckim. Bardziej doświadczeni InOwi traperzy pamiętają zapewne nawigację przy siarczystym mrozie i głębokim śniegu z edycji Darżluba, która odbyła się w tej miejscowości w roku 2010. Łażenie po wydmach, wsłuchiwanie się w szum morza przy świetle księżyca dostarczyło uczestnikom niezapominanych przeżyć.

Opublikowaliśmy listy startowe. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.