Na serwerze są już dostępne wyniki końcowe. Można je obejrzeć pod poniższym adresem lub wybierając odpowiednią pozycję z menu.

Na naszych profilu na Facebooku są dostępne 2 fotorelacje: 43. Darżlub w obiektywie Michała Kochańczyka oraz 43. Darżlub - zdjęcia z zakończenia.

Dziękujemy za liczne uczestnictwo i gratulujemy uzyskania dobrych wyników. Już teraz zapraszamy na bliźniaczą imprezę "Manewry SKPT", która odbędzie się w nocy z 16 na 17 marca 2019 r.

 

 

Las posprzątany za co nalezą się wielkie podziękowania tym, którzy byli na dzisiejszym zbieraniu lampionów. Warto jednak wspomnieć i podziękować tym, którzy znacząco pomogli nam przy organizacji imprezy udostępniając miejsca na ogniska i pomagając w ich organizacji: niezastąpionej OSP w Wiecku, sołtysowi Studzienic oraz gronu klubowiczów, sympatyków i znajomych.

Niezdecydowanym przypominamy o jutrzejszej wycieczce na terenie tegorocznego Darżluba.

Opublikowaliśmy także mapę wzorcową. Na ostatnie mailowe uwagi dotyczące wyników czekamy tylko do poniedziałku 10 grudnia br. godziny 20:00. Po tym terminie opublikujemy wyniki końcowe.

Serdecznie zapraszamy na sobotnią wycieczkę po terenach tegorocznego Darżluba. Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/2297495246949781

Dokonaliśmy także niewielkiej aktualizacji wyników na trasie Przyg2 i TK o brakujące karty dwóch zespołów.

Publikujemy wyniki z zakończenia w bazie imprezy: WYNIKI Z BAZY

Poniżej publikujemy najbardziej prawdopodobne limity czasu na trasach, ich potwierdzenie lub ewentualną modyfikację znajdziecie na mapach.

TRASA LIMIT CZASU PODST. LIMIT SPÓŹNIEŃ
Ekstremalna 540 135
Bardzo Trudna 420 120
Zaawansowana 390 120
Trudna 420 120
Przygodowe 540 140
Trudna Krótka 390 120
Mało Trudna 390 120

 

Krecik stwierdził że, nie chce dłużej ukrywać przed wami miejsca imprezy. A zatem oto one: 

Czarna Woda i okolice. 

Baza znajduje się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Czarnej Wodzie. Wejście jest na wprost od bramy wjazdowej na teren szkoły.

Dojazd

Pociągiem z przesiadką w Tczewie (ten pierwszy ten drugi bezpośrednio)

Odjazdy z:

Gdynia Główna - 14:36 (na rozpoczęcie), 16:07 (późniejsza minuta startowa)

Gdańsk Głowny - 15:00 (na rozpoczęcie), 16:31 (późniejsza minuta startowa)

Samochodem

Parkować można w miejscach zaznaczonych na mapie. Przypominam o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego dotyczących postoju pojazdu.

Pola oznaczone na czerwono - miejsca do parkowania

Ścieżka oznaczona na niebiesko - dojście ze stacji do szkoły. 

Z informacji organizacyjnych:
- minuty startowe zostaną rozlosowane i opublikowane w czwartek-piątek,
- publikacja miejsca bazy nastąpi w piątek około 18:00,
- godzina "0" dla wszystkich tras jest wstępnie planowana na 17:00, trasy MT i T będą startowały jako jedyne od 60. minuty, reszta tras od minut 0.